سوالات متداول

کلینیک حقوقی وکیلان بستری است که خدمات حقوقی را به زبان فارسی ارائه می دهد. این خدمات حقوقی شامل مشاوره حقوقی با وکلای مجرب (با پرداخت هزینه) و استفاده از یک چت بات حقوقی هوشمند(بصورت رایگان) می باشد.

برای مشاوره با یک وکیل اول باید وکیل حقوقی با زمینه تخصصی مورد نظرتان را از صفحه مشاوران حقوقی انتخاب (کلیک) کنید، سپس، مدت زمان مورد نظر برای مشاوره را تعیین (کلیک) کنید. در مرحله بعد، هزینه مورد نیاز را به صورت امن از طریق وب سایت ما پرداخت کنید. پس از این مرحله یک ارتباط تلفنی امن بین شما و وکیل انتخابی برقرار می شود.

در صورتی که مشاوره تلفنی شما با وکیل قبل از مدت زمان انتخاب شده به پایان برسد، هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد.

برای استفاده از چت بات حقوقی، کافی است در وب سایت ما ثبت نام و حساب کاربری خود را تأیید کنید. سپس می توانید تعداد معینی سوال حقوقی را بصورت روزانه و رایگان بپرسید و پاسخ های خود را به زبان فارسی دریافت کنید.

بله، در حال حاضر برای تعداد سوالاتی که می توانید به صورت رایگان از چت بات حقوقی بپرسید محدودیت روزانه وجود دارد.

بله، ما تمام اطلاعات شخصی و حقوقی را برای اطمینان از محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی در مکانی امن نگهداری می کنیم.

بله، شما می توانید بیش از حداقل هزینه برای مشاوره پرداخت کنید. مبلغ اضافی پرداخت شده برای مشاوره های بعدی به حساب شما واریز خواهد شد.

می توانید پروفایل های وکلای مجرب ما را در وبسایت ما مرور کنید و مناسب ترین مورد را انتخاب کنید که با نیازها و ترجیحات شما مطابقت دارد.

بسته به تخصص وکیل انتخابی، شما می توانید در طول یک مشاوره در مورد طیف گسترده ای از مسائل حقوقی، از جمله قانون خانواده، قانون تجارت، قانون جزا و قانون مدنی صحبت کنید.

هزینه های مشاوره غیر قابل استرداد می باشد. با این حال، در صورت نیاز می توانید قرار ملاقات خود را برای زمان دیگری تنظیم کنید.

کد تایید شما به آدرس موبایل و یا ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید ارسال می شود.

بله، شما می توانید با توجه به تخصص و در دسترس بودن، وکیل خاصی را برای مشاوره خود انتخاب کنید.

در حال حاضر چت بات حقوقی پاسخ ها را فقط به زبان فارسی ارائه می دهد.

اطلاعات مربوط به نام، سن، جنسیت، شغل می تواند ناشناس (مستعار) باشد اما برای استفاده از چت بات حقوقی برای اطمینان از امنیت و یکپارچگی پلت فرم لازم است شماره موبایل و یا ایمیل صحیح خود را وارد کنید. برای پاسخگویی به نیاز های آتی موکلین، و ارتقاء کیفیت توصیه می شود، بغیر از نام واقعی (مستعار)، سن، جنسیت، شغل و محل زندگی خود را صحیح وارد کنید.

شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود در وبسایت ما و مشاهده موجودی حساب خود، اعتبار حساب خود را برای مشاوره بررسی کنید.

اگر سوالی دارید که چت بات حقوقی به آن پاسخ نمی دهد، می توانید برای مشاوره شخصی با یکی از وکلای ما مشورت کنید.

در حال حاضر اعتبارات مشاوره را فقط می توان برای مشاوره با وکلای ما استفاده کرد و قابل انتقال یا معاوضه نقدی نیست.


تمامی حقوق این وبسایت متعلق به کلینیک حقوقی وکیلان می باشد